• تلفن : 88799175 - 021
  • ایمیل: info@base-isolation.ir

به وبسایت ما خوش آمدید

شرکت FIP INDUSTRIALE S.r.l در سال 1945 به عنوان شرکت تجاری در زمینه تجهیزات ساختمانی و جاده ای تاسیس گردید. 11 سال بعد آقای Romeo CHiarotto با هدف تقویت و توسعه حوزه های فعالیت تکنولوژی های خاص برای سازه های بلند به این شرکت ملحق شد. امروز شرکت FIP Industriale تحت مدیریت Donatella Chiarotto به عنوان شرکتی پیشتاز در زمینه تکنولوژی های نوین سازه ای در سرتاسر جهان فعالیت دارد. این شرکت در حال حاضر در بیش از 50 کشور نمایندگی فعال دارد.

اهداف ماهدف ما تولید محصولاتی با سطح کیفی بسیار بالا به پشتیوانه تحقیق، توسعه، آزمایش های دقیق و کنترل کیفیت در آزمایشگاه پیشرفته خود است. به پشتیوانه  مرکز تحقیقات پیشرفته شرکت فیپ و  همچنین یکی از مجهزترین آزمایشگاه دنیا در این شرکت ، شرکت
FIP این امکان را دارد هر نوع سیستم نوین مورد نیاز سازه را ابداع و تولید کند.شرکت FIP Industriale با هدف تحقیق و توسعه در زمینه تکنولوژی های نوین ساختمانی،  یک مرکز توسعه و فناوری پیشرفته در مجموعه خود ایجاد کرده و با بکار گیری کارشناسان مجرب از سراسر دنیا توانسته بیشتر تولیدات خود را با تکیه به تحقیقات و آزمایش‌های خود تولید و  صد ها اختراع را به ثبت برساند.

محدوده فعالیت

محدوده فعالیت این شرکت بسیار وسیع بوده و در شاخه های مختلف صنعت عمران، سازه های دریایی، زیر زمینی، سدها، سازهای نفتی، سازه های خاص و بلند مرتبه تجربه و حضور دارد.