• تلفن : 88799175 - 021
  • ایمیل: info@base-isolation.ir

شرکت FIP در سال 1945 به عنوان شرکت تجاری در زمینه تجهیزات ساختمانی و جاده ای تاسیس گردید. 11 سال بعد آقای Romeo CHiarotto با هدف تقویت و توسعه حوزه های فعالیت تکنولوژی های خاص برای سازه های بلند به این شرکت ملحق شد. امروز شرکت FIP به عنوان شرکتی پیشتاز در زمینه تکنولوژی های نوین سازه ای در سرتاسر جهان فعالیت دارد. این شرکت در حال حاضر در بیش از 50 کشور نمایندگی فعال دارد.

اهداف ما

شرکت FIP ایتالیا به طور گسترده در تکنولوژی های نوین کنترل سازه بخصوص در سازه های ساختمانی، پل ها، سازه های زیر زمینی، سازه های صنعتی، سدها، پالایشگاه ها... فعالیت دارد. محصولات این شرکت با کیفیت بسیار بالا منحصرا در ایتالیا تولید شده و در بسیاری از پروژه های شاخص در سراسر دنیا، از چین تا ونزوئلا و از آمریکا تا استرالیا مورد استفاده قرار گرفته است. این شرکت از سال 1992 گواهی استاندارد CISQ-ICIM را در رابطه با کنترل کیفیت بر اساس استاندارد ISO9001 کسب کرده است. دفتر مرکزی و کارخانه FIP در ایتالیا در مساحتی به اندازه 51000 متر مربع واقع شده است و نمایندگی‌های این شرکت در بیش از 50 کشور جهان فعال می‌باشد. این شرکت در زمینه تحقیق و توسعه پیشگام بوده و دارای ثبت اختراعات متعدد در زمینه سیستم‌های کنترلی سازه می‌باشد و اکثر تولیدات FIP نتیجه تحقیقاتی است که در بخش R&D این شرکت و توسط متخصصان آن صورت گرفته است.

محدوده فعالیت

محدوده فعالیت این شرکت بسیار وسیع بوده و در شاخه های مختلف صنعت عمران، سازه های دریایی، زیر زمینی، سدها، سازهای نفتی، سازه های خاص و بلند مرتبه تجربه و حضور دارد. شرکت FIP ایتالیا یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های دنیا در زمینه تولید انواع سیستم‌های کنترلی لرزه‌ای و ارتعاشی می‌باشد. تجهیزات این شرکت در پروژه بسیار شاخص در سراسر دنیا از جمله پل‌ها، ساختمان‌های مسکونی، سازه های بیمارستانی، سازه های صنعتی و ... بکار گرفته شده است. این شرکت با دارا بودن یک مرکز توسعه و تحقیق بسیار فعال علاوه‌ بر تامین تجهیزات کنترلی از جمله انواع میراگرهای ویسکوز و ویسکوالاستیک، مهاربند‌های کمانش تاب، جداسازها، درزهای انبساطی، دیوارهای عایق صوتی و انواع دیگر تجهیزات خاص کنترل لرزه‌ای یا ارتعاشی، می‌تواند در زمینه انتخاب نوع سیستم کنترلی و طراحی این سیستم‌ها به شرکت‌های طراح، مشاوره‌های تخصصی ارائه نماید.